جستجو
چهارشنبه, مهر 04, 1397..:: اخبار و رويدادها::..  ورود به سايت
پر بیننده ترین اخبار هفته   کمينه 
No articles match criteria.
آخرين اخبار   کمينه 
آرشیو مطالب   کمينه 
   اخبار و رويدادها

 چاپ    کمينه

 
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 711 


مسائل و مشکلات روستاهای مرزی عیسی گولیک و سگریک مورد بحث و بررسی قرار گرفت

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری حسین زاده فرماندار چالدران در دیدار صمیمی مردم روستاهای سگریک و عیسی گولیک از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستائیان قرار گرفت

فرماندار چالدران دستورات لازم در خصوص اولویت تامین سوخت زمستانی این روستاها،تامین آرد مورد نیاز کلیه روستائیان،تخصیص آرد مازاد برای نانوائی روستای عیسی گولیک و تعمیر سیستم گرمایشی و تامین سوخت مدارس این دو روستا را صادر کرد.

حسین زاده با اشاره به اختصاص اعتبارات لازم جهت اجرای طرح هادی و تکمیل پل روستای عیسی گولیک بر هدف دولت در محرومیت زدائی از این روستاهای صفر مرزی تاکید کرد.

در این بازدید فرماندارچالدران دستورات لازمه و اکیدا برای ساماندهی و رفع برخی نابسامانی های گزارش شده از اوضاع مدارس این دو روستای مرزی (عیسی گولیک،سگریک) را صادر کرد و نتایج حاصله را سریعاخواستار شد

فرماندارچالدران در بازدید از روستای سگریک ضمن تقدیر و سپاس از بسیجیان دلاور افزود ایران اسلامی بخشی از اقتدار امروز خود را مدیون نیروهای مسلح است که با چشمان باز بدون هیچ انتظاری در مناطق دور افتاده و مرزی صادقانه خدمت..

فرماندار چالدران همچنین  از دو خانواده معلول در روستای سگریک دیدار و دستورات لازم در خصوص بررسی و رفع سریع مشکلات آنها را صادر کرد.

در این راستا کمیته امداد و بهزیستی موظف شدند مسائل مرتبط با این خانوارها را در اولویت قرار داده و نتایج حاصله در اسرع وقت به شخص فرماندار منعکس گردد.