جستجو
دوشنبه, آبان 21, 1397..:: اخبار و رويدادها::..  ورود به سايت
پر بیننده ترین اخبار هفته   کمينه 
No articles match criteria.
آخرين اخبار   کمينه 
آرشیو مطالب   کمينه 
   اخبار و رويدادها

 چاپ    کمينه

 
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 259 


مراسم روز دانشجو و گرامیداشت هفته وحدت در دانشگاه پیام نور چالدران برگزار شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چالدران،مراسم روز دانشجو  و گرامیداشت هفته وحدت با حضور فرماندار،امام جمعه،فرماندهان نظامی و انتظامی ،رئیس شورای اسلامی و شهردار سیه چشمه و دانشجویان دانشگاه پیام نور در محل این دانشگاه برگزار شد.

فرماندار چالدران با اشاره به نقش دانشجو در توسعه جامعه،استقلال فکری و قدرت تحلیل مسائل سیاسی گفت: دانشجویان و جوانان یکی از عاملان اصلی توسعه در هر جامعه هستند و دانشجویان وظیفه دارند که در توسعه همه جانبه جامعه نقش اصلی و اساسی خود را ایفا کنند.

حسین زاده با اشاره به اینکه دانشجویان ونسل جوان به عنوان قشر موثر جامعه و نیروی فعال و متحرک هستند ،خواستار نقش علمی دانشجویان و جوانان چالدرانی در عرصه های مختلف اقتصادی ،فرهنگی و عمرانی شهرستان شد .

ایشان همچنین از شهرستان چالدران به عنوان نماد وحدت یاد کرد و گفت:جمعیت این شهرستان متشکل از شیعه و سنی می باشد که همچون برادر در کنار یکدیگر بصورت مسالمت آمیز زندگی می کنند.

امام جمعه چالدران نیز در این مراسم بیان داشت:می‌توان اولین جنبش ضدآمریکایی را در سال 1332 ه.ق دانست که تعدادی از دانشجویان به حضور نیکسون مستشار آمریکایی در ایران اعتراض کردند که منجر به شهادت 3 دانشجو شد نام برد. همواره 16 آذر یک الگویی برای بصیرت افزایی در بحث استکبارستیزی مطرح بوده است.

در این مراسم از دانشجویان فعال دانشگاه پیام نور با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.